Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - KWW Przyjaciele Gminy NałęczówSzanowni Wyborcy z uzdrowiskowej gminy Nałęczów!

Stanowimy bezpartyjny Komitet Wyborczy Wyborców Przyjaciele Gminy Nałęczów –  kandydatów na radnych do Rady Miejskiej. Nie wystawiamy swojego kandydata na burmistrza i nie popieramy żadnego z trzech kandydatów ubiegających się o to stanowisko.
    Komitet Wyborczy Wyborców Przyjaciele Gminy Nałęczów powstał z myślą o tym, aby wprowadzić do Rady Miejskiej jak najwięcej kompetentnych osób. Chcemy przywrócić Radzie Miejskiej właściwą jej rangę – organu faktycznie zarządzającego miastem i gminą.
    Będziemy współpracować z wybranym przez większość mieszkańców burmistrzem i umożliwiać mu realizację inicjatyw korzystnych dla rozwoju Gminy Nałęczów oraz kontrolować ich realizację.
    Tradycją kampanii wyborczych jest udzielanie poparcia poszczególnym kandydatom na radnych w nieobsadzonych przez własny komitet okręgach wyborczych. Oświadczamy, że nie wiążą nas żadne oficjalne umowy i porozumienia z innymi komitetami i nie zabiegaliśmy o tego rodzaju poparcie.

                            KWW Przyjaciele Gminy Nałęczów - zobacz prezentację Komitetu na Nałęczów.Net

 

 

 

strony internetowe Lublin

strony www Lublin

strony internetowe Puławy

 

 

Losowe artykuły

Nałęczowski Festiwal Tańca - dzień 2 cz.2

VI Nałęczowski Festiwal Tańca Nałęczowski Festiwalu Tańca "EURO DANCE" 2012 - występy zespołów biorących udział w festiwalu dzień drugi

Więcej…

Skwer przy ul. Chopina

Skwer w NałęczowieFotografie drzew przy ul. Fryderyka Chopina w Nałęczowie

Więcej…

Losowe artykuły

Michał Pudełko - cz.1 studia

Michał Pudełko nałęczowski rzeźbiarz wieloletni dyrektor PLSP NałęczówPierwsze zdjęcia z albumu Michała Pudełko - rzeźbiarza i dyrektora nałęczowskiego liceum plastycznego.

Więcej…

Cisy Nałęczów - Czarni Dębllin

Cisy Nałęczów - mecz w NałęczowiePierwszy, wiosenny mecz na stadionie w Nałęczowie.

Więcej…